•  
 

Rullīši un riteņi – Esiet sveicināts uzņēmumā Blickle

We innovate mobility. Panākumi jau daudzu gadu desmitu garumā:
Blickle rullīši un riteņi.

Mūsu izvirzītā prasībā attiecībā pret sevi ir pavisam vienkārša: katru dienu no jauna uzgudrot rullīšus un riteņus. Izmantojot savu daudzu gadu garumā iemantoto pieredzi un speciālās zināšanas attiecīgajā nozarē kombinācijā ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām. Pateicoties augsta līmeņa kompetencei attiecībā uz materiālu pārzināšanu un apstrādi. Ciešā sadarbībā ar klientu.

Rullīši un riteņi – uzņēmuma Blickle mērķis:

uzkonstruēt jebkurai izmantošanas situācijai vispiemērotāko rullīti, vislabāko riteni. Inovāciju ieviešana, izpētes darbs un projektu izstrāde labāku rezultātu sasniegšanai.
Visdažādākā veida rullīši un riteņi, piemēram, virzošie riteņi, vieglas slodzes riteņi, plastmasas riteņi vai iekrāvēju riteņi,
kā arī transportēšanas ierīču riteņi, nerūsējošā tērauda riteņi, lielas slodzes riteņi un palešu ratiņu riteņi kopā veido plašo Blickle standarta programmu ar vairāk nekā 30 000 rullīšiem, vadāmajiem un fiksētajiem riteņiem ar kravnesību amplitūdā no 20 kg līdz 50 tonnām. Blickle ir Jūsu speciālists attiecībā uz rullīšu un riteņu izvēli.

Jebkurai pielietojuma sfērai piemērots risinājums!

+49 7428-932-0Jūsu tiešā kontakt