Ar rullīšu un riteņu sēriju palīdzību iespējams uzreiz nokļūt attiecīgajā tiešsaistes kataloga lappusē. Visām rullīšu sērijām turpmākajās lappusēs ir norādīti tām atbilstošie vadāmie un fiksētie riteņi. Atrodoties tiešsaistes katalogā, tabulas skatījuma režīmā Jūs varat atvērt detalizētu informāciju par attiecīgo izstrādājumu ar iespēju to ērti pievienot pirkumu grozam.

Piegādes programma

Vieglas slodzes rullīši, vieglas slodzes riteņi un dizaina riteņi

 • Vieglas slodzes rullīši un riteņi

  Vieglas slodzes rullīši un riteņi

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Viegli riteņi un rullīši, kas paredzēti nelielam noslogojumam galvenokārt izmantošanai iekštelpās. Tie ir projektēti ripošanas ātrumam līdz 3 km/h. Parasti šī tipa riteņus un rullīšus izmanto medicīnas ierīcēs, apskates stendos vai lielizmēra vir

 • Plastmasas riteņi

  Plastmasas riteņi

  Plastmasas riteņi un rullīši ar modernu dizainu medicīnas aparātiem, mēbelēm un transportēšanas sistēmām. Plastmasas rullīšu kontaktslānis sastāv no triecienizturīga termoplastiskā elastomēra ar cietības pakāpi 85° Shore A.

Gumijas rullīši un riteņi

 • Rullīši un riteņi ar standarta blīvgumijas riepām un gumijas kontaktslāni

  Rullīši un riteņi ar standarta blīvgumijas riepām un gumijas kontaktslāni

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Blīvgumijas un termoplastiskie gumijas riteņi grīdas virsmu saudzējošai ekspluatācijai ar zemu trokšņu līmeni. Blīvgumijas riteņiem ir universāls pielietojums. Termoplastiskie gumijas rullīši izceļas ar zemu ripošanas un pagriešanas pretestību.&lt,/

 • Rullīši un riteņi ar mīkstās gumijas riepām un divkomponentu blīvgumijas riepām

  Rullīši un riteņi ar mīkstās gumijas riepām un divkomponentu blīvgumijas riepām

  Blīvgumijas un mīkstās gumijas riteņi maksimālam braukšanas komfortam sliktu brauktuves apstākļu gadījumā. Blīvgumijas un mīkstās gumijas rullīši ir izturīgi pret daudzu agresīvu vielu iedarbību.

 • Lielas slodzes rullīši un riteņi ar elastīgās blīvgumijas riepām

  Lielas slodzes rullīši un riteņi ar elastīgās blīvgumijas riepām

  Ekspluatācijai intensīvas slodzes apstākļos piemēroti ir lielas slodzes riteņi ar īpaši elastīgiem gumijas rullīšiem. Ja nepieciešams nodrošināt īpaši lielu kravnesību, vispiemērotākie būs tā sauktie lielas slodzes dubultie riteņi.

Rullīši un riteņi ar pneimatiskajām riepām un Super-Elastik riepām

 • Rullīši un riteņi ar pneimatiskajām riepām

  Rullīši un riteņi ar pneimatiskajām riepām

  Vadāmie un fiksētie riteņi ar pneimatiskajām riepām maksimālai grīdas virsmas saudzēšanai. Pneimatiskās riepas ir pieejamas ar zig-zag vai rievoto profilu, un tās ir piemērotas ekspluatācijai gan iekštelpās, gan ārpus telpām.

 • Lielas slodzes rullīši un riteņi ar īpaši elastīgās blīvgumijas riepām

  Lielas slodzes rullīši un riteņi ar īpaši elastīgās blīvgumijas riepām

  Lielas slodzes rullīši un riteņi ar viskozi cietu, ar tērauda stiepli armētu riepas pamatni. Papildus tam ir pieejama arī 3 komponentu riepa ar īpaši elastīgu amortizējošo slāni.

Poliuretāna rullīši un riteņi

 • Rullīši un riteņi ar spiedienlietu poliuretāna kontaktslāni

  Rullīši un riteņi ar spiedienlietu poliuretāna kontaktslāni

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Vadāmie un fiksētie riteņi ar PU rullīšiem, kas ir izgatavoti no spiedienlieta termoplastiskā elastomēra, ar zemu nodiluma pakāpi un nelielu ripošanas pretestību. PU rullīšu kontaktslānim piemīt ļoti augsta ķīmiska noturība pret daudzām agresīvām

 • Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Softhane®

  Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Softhane®

  Lielas slodzes riteņi un rullīši no zaļa, pēc reakcijas spiedienlieta poliuretāna-elastomēra, atbilstoša pakāpei 75 ° Shore A. Biezais, elastīgais kontaktslānis Blickle Softhane® nodrošina maksimālu braukšanas komfortu.

 • Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Extrathane®

  Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Extrathane®

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Lielas slodzes riteņi un rullīši ar gaiši brūnu, pēc reakcijas spiedienlieta poliuretānu-elastomēru, kas atbilst pakāpei 92 ° Shore A. Kontaktslānim Blickle Extrathane® piemīt ļoti augsta noturība pret iegriezumiem un tālākplīšanu, un tas ir arī

 • Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Besthane® Soft

  Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Besthane® Soft

  Lielas slodzes riteņi un rullīši, izgatavoti no pēc reakcijas spiedienlieta poliuretāna Blickle Besthane® Soft, atbilstoša pakāpei 75° Shore A, ar minimālu ripošanas pretestību.

 • Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Besthane®

  Lielas slodzes riteņi un rullīši ar lietu Blickle poliuretāna kontaktslāni Besthane®

  Lielas slodzes riteņi un rullīši no pēc reakcijas spiedienlieta poliuretāna Blickle Besthane®, kas atbilst pakāpei 92° Shore A, maksimālam, dinamiskam noslogojumam.

Poliamīda un polipropilēna rullīši un riteņi

 • Poliamīda rullīši un riteņi, polipropilēna rullīši un riteņi

  Poliamīda rullīši un riteņi, polipropilēna rullīši un riteņi

  Poliamīda rullīši un polipropilēna riteņi no augstvērtīgas, triecienizturīgas plastmasas. Pa līdzenām grīdām šie rullīši ripo ļoti viegli. Bez tam klusai gaitai ir pieejami trokšņus slāpējošu rullīšu sērija ar gumijas starpgredzenu.

 • Lielas slodzes poliamīda rullīši un riteņi

  Lielas slodzes poliamīda rullīši un riteņi

  Lielas slodzes riteņi un rullīši no poliamīda vai īpaši stipri saspiesta lietā poliamīda. Lielas slodzes riteņu korpusi ir pieejami no izturīga, štancēta lokšņu tērauda vai ar īpaši izturīgu, metinātu izpildījumu.

Čuguna un tērauda rullīši un riteņi

 • Čuguna rullīši un riteņi

  Čuguna rullīši un riteņi

  Lietie riteņi un rullīši no pelēkā čuguna vai sfēriskā grafīta čuguna maksimālai kravnesībai. Lietie rullīši ir īpaši nodilumizturīgi un noturīgi pret eļļas iedarbību.

 • Īpaši lielas slodzes pilntērauda rullīši un riteņi

  Īpaši lielas slodzes pilntērauda rullīši un riteņi

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt, Lielas slodzes riteņi un rullīši no pilntērauda, īpaši izturīgi pret spiedienu un nodilumu, piemēroti lielām slodzēm. Pilntērauda rullīšu vilces īpašības un cietība saglabājas nemainīga ļoti lielā temperatūras amplitūdā (-100 C° līdz +300 C°). &lt,

Rullīši un riteņi ar atloku

 • Rullīši un riteņi ar atloku

  Rullīši un riteņi ar atloku

  Rullīši un riteņi ar atloku no tērauda, pelēkā čuguna vai lietā poliamīda, nodrošinot atbilstību dažādiem sliežu standartiem. Dubultie rullīši un riteņi ar atloku ir pieejami no lietā poliamīda un pilntērauda.

Nerūsējošā tērauda riteņi

 • Nerūsējošā tērauda riteņi

  Nerūsējošā tērauda riteņi

  Nerūsējošā tērauda riteņi ar augstvērtīga, nerūsējoša hromēta-niķelēta tērauda korpusu. Pieejami ar poliamīda, PU vai gumijas rullīšiem.

Karstumizturīgi rullīši un riteņi

 • Karstumizturīgi rullīši un riteņi

  Karstumizturīgi rullīši un riteņi

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Karstumizturīgi rullīši un riteņi izmantošanai augstā temperatūras amplitūdā. Kontaktslānis ir izgatavots no karstumizturīgas blīvgumijas vai silikona gumijas vai arī rullīša materiāls ir izgatavots no karstumizturīga poliamīda, fenola sveķiem va

Riteņi ar atsperēm

 • Atsperoti lielas slodzes riteņi

  Atsperoti lielas slodzes riteņi

  &lt,TEXT&gt,&lt,P&gt,Atsperoti lielas slodzes riteņi un rullīši ar atsperu amortizācijas sistēmu īpaši augstam braukšanas komfortam arī liela ātruma apstākļos. Pieejami ar tērauda atsperi, poliuretāna atsperi vai patentētu atsperpaplāksnes konstrukciju ar uzlabotām a

Kompaktie riteņi un izlīdzinātājriteņi

Virzošie riteņi

 • Virzošie riteņi

  Virzošie riteņi

  Virzošie rullīši no poliuretāna vai poliamīda ar dažādiem diametriem visdažādākā veida pielietojumam. Iespējams izgatavot klienta specifiskajām vēlmēm un vajadzībām pielāgotus virzošos rullīšus ar speciāliem risinājumiem.

Palešu ratiņu riteņi un iekrāvēju rullīši

Dzenošie riteņi un riteņi ar atloka stiprinājumu

 • Dzenošie riteņi un riteņi ar atloka stiprinājumu

  Dzenošie riteņi un riteņi ar atloka stiprinājumu

  Dzenošie riteņi, riteņi dakšu iekrāvējiem un bandāžas ar poliuretāna kontaktslāni vai gumijas riepām. Kontaktslānis atkarībā no rullīša sērijas ir stingri uzliets, uzštancēts vai uzvulkanizēts uz rullīša centra vai tērauda gredzena.

Riepas un bandāžas