Blickle speciālie izpildījumi

Kad nepieciešams nodrošināt precīzu atbilstību un veikt pielāgojumus.

 • Speciālie-izpildījumi-ievadtekstu-saraksts-rullīši-Blickle

  Pēc konkrētiem izmēriem izgatavoti rullīši un riteņi

  Sppeciālie izpildījumi no standarta piedāvājuma atšķiras ar rullīšu izmēriem, izvēlēto materiālu, rumbas izpildījumu vai rullīšu gultņiem. Bez tam, piemēram, iekārtu ražošanā ir nepieciešami un tiek piedāvāti individuāli problēmu risinājumi, kas nodrošina īpaši augstu ripošanas efektivitāti un uzticamību. Rullīšu komplektus iespējams piegādāt atbilstoši dažādu sēriju rullīšiem, ar apaļām vai kvadrātveida asīm, kā arī atšķirīgiem sliedes platumiem.

 • Speciālie-izpildījumi-ievadtekstu-saraksts-riteņi-Blickle

  Individuālām vajadzībām pielāgoti vieglas slodzes riteņi

  Speciālie izpildījumi no standarta piedāvājuma atšķiras ar kopējo augstumu, nobīdes no centrālās ass, nofiksēšanas sistēmu, izvēlēto materiālu, krāsu, rullīšu izpildījumu, atsperojumu u.c.

 • Speciālie-izpildījumi-ievadtekstu-saraksts-sastatņu-riteņi-Blickle

  Pēc speciāla pasūtījuma izgatavoti riteņi pārvietojamām sastatnēm un transportēšanas ierīcēm

  Speciālie riteņi uzstādīšanai transportēšanas ierīcēs var būt vadāmie un fiksētie riteņi no Blickle standarta piedāvājuma, kas atbilstoši klienta vajadzībām tiek pārveidoti, lai nodrošinātu atbilstību speciālām prasībām. Tomēr, balstoties uz paša klienta iesniegtiem paraugiem, Blickle veic arī pilnīgi jaunu projektu izstrādi.
  Vadāmos riteņus pārvietojamām sastatnēm un darba platformām iespējams piegādāt ar dažādiem stiprinājuma veidiem, nofiksēšanas sistēmām un rullīšu izpildījumiem.

 • Speciālie-izpildījumi-ievadtekstu-saraksts-lielas-slodzes-riteņi-Blickle

  Lielai noslodzei izstrādāti riteņi

  Blickle ir atzīts speciālists lielas slodzes riteņu izstrādes un ražošanas jomā. Blickle standarta izstrādājumu kravnesība sniedzas līdz 50 000 kg.
  Papildus Blickle pēc konkrētiem izmēriem izgatavo arī speciālos risinājumus, kurus raksturo, piemēram, kompakti izmēri, mazs spiediens uz grīdu vai maza ripošanas pretestība.