Red dot apbalvojums

Plastmasas dubultajam ritenim piešķirta starptautiska mēroga dizaina balva

Uzņēmums Blickle, kura mītne atrodas Rozenfeldā, ir pārliecinājis balvas "Red Dot Awards 2014" ekspertu žūriju, kuru veidoja 40 locekļi, par sava jaunā plastmasas dubultā riteņa MOVE augsto dizaina kvalitāti.

Šā gada konkursā starptautiskā ekspertu žūrija diskutēja un vērtēja 4815 iesniegtos izstrādājumu paraugus no 53 valstīm. MOVE saņēma prestižo Red Dot kvalitātes zīmogu kategorijā "Produkta dizains".

Švābijas uzņēmuma konstruēšanas speciālisti jauno riteni izstrādāja sadarbībā ar dizaina biroju. Tādējādi tika nodrošināta optimāla formas un funkciju savstarpējā sasaiste. Maksimālu braukšanas komfortu nodrošina riepa, kas izgatavota no termoplastiskā poliuretāna, kas savukārt līdz minimumam samazina trokšņu emisiju, Un papildus tam, lai nodrošinātu atbilstību visām higiēnas prasībām, ritenis ir pieejams gan nerūsējošā izpildījumā, gan arī ar elektrisko vadītspēju.

Pieaugošais pieprasījums pēc plastmasas riteņiem pamudināja uzņēmumu Blickle investēt pašiem savas plastmasas daļu ražotnes izveidē. Un šāda stratēģija atmaksājas. Apgrozījums pēdējos gados ir nepārtraukti turpinājis pieaugt. Galu galā arī piešķirtā Dizaina balva apliecina plastmasas dubultā riteņa pozitīvo uznācienu tirgū. 2014. gada 7. jūlijā Esenē svinīgi tiek noslēgts prestižais starptautiskais izstrādājumu konkurss - balvas "Red Dot Awards" pasniegšana. "Red Dot" muzejā uzvarētāju izstādē plastmasas dubultais ritenis plašākai publikai būs apskatāms četru nedēļu garumā. Pēc tam ritenis tiks izstādīts uzņēmuma pastāvīgo eksponātu izstādē.