Izstāde-Cemat2014_blickle

Uzņēmums Blickle izstādē CeMAT pārliecina ar inovatīviem poliuretāna kontaktslāņiem

Uzņēmums Blickle pasaulē vadošās intraloģistikas nozares izstādes CeMAT, kas no 19. līdz 23. maijam norisinājās Hanoverē, laikā prezentēja sevi kā svarīgu piegādātāju intraloģistikas nozarē strādājošajiem uzņēmumiem.

Bez ieskata vairāk nekā 30 000 izstrādājumus aptverošajā preču klāstā nozares pārstāvji uzņēmuma stendā, kura platība bija aptuveni 100 kvadrātmetri, tika iepazīstināti ar inovatīvajiem poliuretāna kontaktslāņiem Besthane® un Besthane® Soft.
Blickle sēriju Besthane® un Besthane® Soft rullīšiem salīdzinājumā ar parasto poliuretānu ir par 30 procentiem zemāka ripošanas pretestība, kas izstādes laikā uz vietas arī tika nodemonstrēts, šim mērķim izmantojot uzņēmuma speciālistu izstrādātu ripošanas pretestības mērīšanas iekārtu. Ja rullīšus paredzēts uzstādīt konveijeru tehnoloģijās, kā arī klasiskajās preču transportēšanas ierīcēs un industriālajos iekrāvējos, tas var būt ieguvums, kuram ir izšķiroša nozīme.

Tāpat kā visa izstāde CeMAT kopumā, tā arī uzņēmums Blickle būt gandarīts par ļoti lielu skaitu nozares pārstāvju, kas izstādi apmeklēja no ārvalstīm, un uzņēmums cer uz atkalredzēšanos nu jau 2016. gadā.