Focus Special Mention - balva

MOVE saņem Bādenes-Virtembergas Dizaina centra balvu

Uzņēmuma Blickle izstrādātajam plastmasas dubultajam ritenim MOVE 2014. gada 26. septembrī Ludvigsburgā tika piešķirts vēl viens apbalvojums. Līdz ar Bādenes-Virtembergas starptautiskās dizaina balvas piešķiršanu, sauktu arī par Focus Open, uzņēmums Blickle bez "Red Dot Award" balvas ir saņēmis vēl vienu dizaina balvu.

MOVE ritenis balvu „Focus Special Mention“ ieguva kategorijā „Medicīnisko mēbeļu aprīkojums“. No kopumā 230 iesniegtajiem modeļu paraugiem "Focus Special Mention" balva tika piešķirta 31 izstrādājumam. Bez tam 13 izstrādājumi saņēma balvu "Focus Gold" un 35 izstrādājumi - balvu "Focus Silber". Balva "Focus Open" tik īpaša ir tāpēc, ka tas ir valsts apbalvojums, kuru piešķir Finanšu un ekonomikas ministrija. Kopš balvas pasniegšanas brīža izstrādājumi, kuri tika vērtēti konkursa ietvaros un saņēma apbalvojumu, ir apskatāmi Informācijas mākslas muzejā (IMM) Ludvigsburgā. Šī gada konkursa laureāti, kuriem tika piešķirta balva "Focus Open", vēl ir apskatāmi izstādē līdz 2014. gada 9. novembrim.

Plastmasas dubultais ritenis tika izstrādāts sadarbībā ar labi pazīstamu Pforchaimas dizaina biroju. Pateicoties gludajai virsmai, MOVE ir viegli tīrāms un atbilst visām medicīnas nozares higiēnas prasībām. Ritenis izceļas ir savu mazo pagrieziena rādiusu un kompakto montāžas augstumu. Ritenim MOVE ir pieejami divi izmēri ar 125 mm un 150 mm lielu riteņa diametru, plaša krāsu izvēle un daudzveidīgi stiprinājuma varianti.