Elektriskās-piedziņas-koncepcija

Blickle ir kļuvis par balvas "handling awards 2015" ieguvēju

Elektriskās piedziņas koncepcija pārliecina profesionāļu žūriju

Jau otro reizi handling redakcija kopā ar izstādes organizatoru P. E. Šallu izsludināja balvas "handling award" konkursu. Konkurss ir paredzēts visiem ražotājiem, kas darbojas mehānisko, elektrisko un mehatronisko risinājumu izstrādes jomā saistībā ar ražotņu automatizāciju un uzņēmumu iekšējo procesu optimizāciju.

Neatkarīga nozares speciālistu žūrija uzņēmuma Blickle elektriskās piedziņas koncepciju ir atzinusi par uzvarētāju kategorijā "Preču uzglabāšana, komplektēšana, pārkraušana un transportēšana".

Blickle ar strāvu darbināmā kustības uzsākšanas palīgietaise ir modulāras uzbūves piedziņas sistēma visdažādākajām transportēšanas ierīcēm un ratiņu sistēmām. Ierīces ar kopējo masu līdz divām tonnām tiek iekustinātas ar rotaļīgu vieglumu.  
Lielais stumšanas spēks līdz 120 daN padara iespējamu transportēšanas ierīces/ratiņu kustības uzsākšanu bez lielas spēka piepūles. Pateicoties ievērojami mazākam spēka patēriņam salīdzinājumā ar ierīču manuālu stumšanu, tiek būtiski samazināta slodze uz apkalpojošā personāla ķermeni, transportējot materiālus uzņēmuma teritorijā. Tādējādi tiek nodrošināta muskuļu un skeleta slimību profilakse un samazināts arī to dienu skaits, kurās darbinieki slimības dēļ nevar ierasties darbā un pildīt savus darba pienākumus. Tādi jautājumi kā ergonomika un veselības aizsardzība acīmredzami iegūst arvien lielāku nozīmi ne tikai attiecībā uz demogrāfisko attīstību.
Blickle kustības uzsākšanas palīgietaisei ir raksturīga arī viegla, intuitīva vadāmība un ļoti augsts drošuma līmenis.

Sistēma nodrošina līdz pat 500 kustības uzsākšanas ciklus, akumulatoram esot pilnībā uzlādētam. Bez tam vilkšanas režīmā akumulatorus iespējams uzlādēt ar enerģijas rekuperācijas palīdzību, izmantojot vadības sistēmu. Pateicoties tam, sistēmas uzlādei lādētāju izmantot nepieciešams tikai izņēmuma gadījumos.  

Izmantojot tehniski pilnveidotus zīmolu komponentus (motorus, vadības ierīces, vadības elementus, akumulatorus), tiek nodrošināta ļoti augsta piedziņas sistēmu darbības efektivitāte un izcila cenas un veiktspējas attiecība.