Jauna-tīmekļa-vietne-DE

INTERNET. NEXT LEVEL.

Blickle ar jaunu uzņēmuma tīmekļa vietni

Blickle tīmekļa vietne ir ieguvusi jaunu seju un arī tehniskajā ziņā mainās līdzi laikam. Līdz ar to ir nodrošināts skaidrs satura attēlojums un funkcionalitāte visās biežāk lietotajās gala ierīcēs, piemēram, personāldatoros, planšetdatoros un mobilajos tālruņos.

Jaunajā servisa centrā klientiem tāpat kā iepriekš ir pieejamas daudz dažādas funkcijas, piemēram, rullīšu un riteņu CAD bezmaksas lejupielāde, kā arī bezmaksas PDF failu lejupielāde no kataloga un brošūrām. Pāršķiramajā tiešsaistes katalogā rullīšu un riteņu izstrādājumu informāciju tagad var atvērt uzreiz ar iespēju detalizētā apraksta skatījumā attiecīgo izstrādājumu pievienot pirkumu grozam. Piegādes programma piedāvā ātru pārskatu par visiem apjomīgajā standarta programmā iekļautajiem rullīšu un riteņu veidiem, sniedzot klientiem iespēju izvēlēties kādu no 30 000 pieejamajiem izstrādājumiem.

Jaunās tīmekļa vietnes centrā ir izstrādājumu meklētājs (iepriekšējais izstrādājumu konfigurators), kas vietnes lietotāju soli pa solim aizved līdz meklētajam rezultātam. Izmēģiniet to tūlīt šeit !