piegādātāju balva jungheinrich

Blickle saņem uzņēmuma Jungheinrich piešķirto piegādātāju balvu

2015. gada 23. aprīlī uzņēmums Jungheinrich AG pasniedza balvas saviem piegādātājiem, ar kuriem tam bijusi sadarbība 2014. gadā. Mosburgas rūpnīca uzņēmumam Blickle Räder+Rollen ir piešķīrusi 2014. gada labākā piegādātāja balvu kategorijā "Plastmasa, rullīši, gultņi, standarta detaļas un riepas".

Izvērtēšanai par pamatu ņemot laika periodu no 2014. gada no janvāra līdz decembrim, Jungheinrich vērtēja savus piegādātājus attiecībā uz tādiem kritērijiem kā kvalitāte un veiktspēja. Uzņēmums Blickle pārliecināja žūriju ar savu uzticamību un piegādāto izstrādājumu nemainīgi augsto kvalitāti. Izpilddirektors Reinholds Blikle personīgi saņēma minēto balvu Lineburgā. Īsas uzrunas laikā viņš pateicās par piešķirto apbalvojumu un norādīja uz īpašo uzņēmuma darbinieku aktīvo iesaistīšanos, "pateicoties kurai, šādu rezultātu vispār bija iespējams sasniegt". Pateicoties viņu veikumam, "uzņēmumam starp dažiem tūkstošiem piegādātāju ir izdevies tikt pamanītam un izvēlētam par labāko piegādātāju".

Uzņēmums Jungheinrich ar vairāk nekā 10 000 darbiniekiem un koncerna apgrozījumu virs diviem miljoniem eiro gadā ir viens no pasaulē vadošajiem ražotājiem uzņēmumu iekšējās loģistikas risinājumu jomā un ir pazīstams ar saviem industriālajiem iekrāvējiem. Bez koncerna centrālās mītnes Hamburgā Jungheinrich Vācijā ir izveidojis vēl sešas ražotnes. Jau 2013. gadā uzņēmums Blickle no Jungheinrich rūpnīcas Landsbergā saņēma balvu par tā augsto piegādes kvalitāti.