Blickle Räder+Rollen izstādē LogiMAT 2014

Blickle Räder+Rollen apmeklētājus iepazīstina ar sevi no 2014. gada 25. līdz 27. februārim jau 12. reizi Štutgartē notiekošajā starptautiskajā specializētajā izstādē LogiMAT, kas pārstāv preču sadales, kā arī materiālu un informācijas plūsmas organizēšanas nozari.

Izstāde, kas ik gadus pulcē arvien vairāk apmeklētāju, 2014. gadā ar vairāk nekā desmit procentu pieaugumu piedzīvoja īstu apmeklētāju bumu. Arī uzņēmums Blickle 2014. gadā savā izstādes stendā varēja sveikt ievērojami vairāk apmeklētāju nekā iepriekš.

Stendā, kura platība aizņēma vairāk nekā 80 kvadrātmetrus, apmeklētāji tika iepazīstināti ar plašo uzņēmumā ražotu rullīšu un riteņu klāstu. Turklāt šīs izstādes ietvaros stenda apmeklētāji pirmo reizi tika iepazīstināti klātienē ar jauno izlīdzinātājriteņu sēriju HRLK, kā arī bezvada dzenošo riteni, kas ir aprīkots ar integrētu motoru un akumulatoru EZBS.
Jaunā izlīdzinātājriteņu sērija HRLK izstādes apmeklētājus pārliecināja ne tikai ar savu maksimālo lietošanas komfortu, bet vienlaikus arī ar savu kompakto konstrukciju un nesatricināmo stabilitāti.

Taču tas vēl nav viss. Visi dalībnieki, kuri pareizi atbildēja uz jautājumiem saistībā ar jauno izlīdzinātājriteņu sēriju, piedalījās loterijā un izlozēja 10 dāvanu kartes, kas to īpašniekiem 50 eiro vērtībā deva iespēju veikt degvielas uzpildi. Uzvarētāji tiks paziņoti tuvāko dienu laikā.

Uzņēmums Blickle ir pieteicis savu dalību arī maijā Hanoverē notiekošajā izstādē CeMAT.