Veiksmīga dalība izstādē LogiMAT 2015

No 2015. gada 10. līdz 12. februārim uzņēmums Blickle atkārtoti piedalījās vienā no pasaulē atpazīstamākajām intraloģistikas nozares izstādēm LogiMAT, kas norisinājās Štutgartē.

Prezentācijas uzmanības centrā bija speciāli izstādei LogiMAT konstruēta ratiņu demo versija ar uzņēmuma speciālistu izstrādātu Blickle piedziņas tehnoloģija. Pateicoties elektriskās piedziņas riteņiem, ir iespējams ievērojami samazināt kustības uzsākšanai nepieciešamo spēka patēriņu. Un Blickle riteņu lielā kravnesība nodrošina transportēšanas ratiņu kontrolētu pārvirzi un manevrējamību arī lielas slodzes apstākļos.

Plašu apmeklētāju interesi izraisīja arī apskatei izstādītie Blickle riteņi ar trumuļbremzi un drošības bremzi. Tie īpaši izceļas ar savu augsto bremzēšanas efektivitāti ar vienlaicīgi mazu spēka patēriņu. Bremzes var darbināt, izmantojot dažādas aktivizēšanas iespējas, piemēram, svirmehānismu vai pavelkamu trosi. Slēgtais korpuss aizsargā bremžu kurpes pret koroziju un netīrumiem, kas savukārt nodrošina bremžu iedarbību neatkarīgi no slapjas vai netīras braukšanas virsmas. Abas bremžu sistēmas ir pieejamas gan vadāmo riteņu, gan arī fiksēto riteņu izpildījumā un galvenokārt tiek izmantotas transportēšanas ierīcēs ar lielāku kravnesību kā braukšanas bremze un stāvbremze.

Akcionārs un uzņēmuma vadītājs Reinholds Blikle pēdējā izstādes dienā sniedza pozitīvu bilanci: „Mēs esam priecīgi, ka izstādes laikā varējām iesaistīties daudzās sarunās ar interesentiem un klientiem, kā arī nodibināt daudz jaunu interesantu kontaktu."