Sagāde-Blickle

Mūsu materiālu iepirkšanas filozofija

Kļūšana par izejvielu piegādātāju uzņēmumam Blickle

Kā vairākās pasaules valstīs pārstāvēta uzņēmumu grupa mēs iepērkam daudz dažādas izejvielas, palīgmateriālus un ekspluatācijas materiālus visdažādākajās pasaules valstīs (tērauda stīpas, caurules, tērauda stieņus, lietas gumijas detaļas (riepas, bandāžas, vulkanizētas gumijas kontaktslāņus utt.), čuguna detaļas, plastmasas granulātu, ķīmiskos produktus lietā poliuretāna ražošanai, lodītes, lodīšu gultņus, šarnīrveida elementus, štancētas detaļas, savienojošos elementus utt.).

Kvalitātei atbilstoši mūsu iepirkumu filozofijai vienmēr tiek piešķirta galvenā nozīme. Lielu nozīmi mēs piešķiram arī uzticamībai, servisam un cenai.

Veikstpējīgiem piegādātājiem, kuri izceļas ar īpaši augsta līmeņa uzticamību attiecībā uz kvalitāti un piegādes termiņu ievērošanu, mēs piedāvājam ilglaicīgu sadarbību.

Vadoties pēc devīzes "Mūsu darījumi ir arī Jūsu darījumi", mūsu izvēles pamatā ir savstarpēja uzticēšanās.


Labas sadarbības izredzes ir piegādātājiem, kuri

  • piedāvā konkurētspējīgu, pasaules tirgus līmenim atbilstošu produkciju
  • kuru darbība balstās uz kvalitātes sistēmu, kas ieviesta atbilstoši standartam DIN ISO 9000 un tam sekojošajiem standartiem
  • elastīgi reaģē uz definētu pieprasījumu, nodrošinot piegādes termiņu ievērošanu
  • piedāvā tehnisku atbalstu un konsultācijas

Vai Jums ir radusies interese?
Zvaniet mūsu iepirkumu daļas vadītājam Martinam Zilclem uz zemāk norādīto tālruņa numuru vai sazinieties ar viņu pa e-pastu.