Globālā klātbūtne

Blickle rullīši un riteņi visā pasaulē

Globālais pārdošanas tīkls nodrošina uzņēmuma Blickle izstrādājumu "Made in Germany" pieejamību visur, kur vien mūsu klienti to vēlas. 18 pārdošanas sabiedrības Eiropā, Amerikā, Āzijā un Austrālijā, kā arī uzņēmuma filiāles 120 valstīs nodrošina profesionālu un speciāli apmācītu konsultantu pieejamību, tādējādi gādājot par uzņēmuma atrašanos tuvu klietiem un servisu. 

Informācija par uzņēmuma Blickle izstrādājumiem un pakalpojumiem ir pieejama tīmeklī 28 valodās. Informācijas ieguvei par tēmu "Rullīši un riteņi" var tikt izmantots arī  Blickle kopkatalogs, kas pašlaik ir pieejams 21 valodā.

Pateicoties mūsu efektīvi pārvaldītajam noliktavu tīklam un EDP sistēmas sasaistei ar visām uzņēmuma filiālēm visā pasaulē, mēs varam īsā laikā veikt pasūtījumu apstrādi.  Ātra un efektīva loģistika nodrošina to, ka uzņēmuma Blickle produkcija pie pasūtītāja nonāk jau neilgu laiku pēc pasūtījuma veikšanas.Uzņēmums Blickle ir Jūsu uzticamais partneris visā pasaulē.
                                    
Uzņēmuma Blickle pārdošanas sabiedrības atrodas valstīs, kas ir norādītas zemāk. Ja Jūsu valsts šajā sarakstā nav atrodama, par Jūsu valsti atbildīgo Blickle filiāli Jūs varat atrast sadaļā Ārvalstu kontaktpersonu meklēšana