Projektēšana-konstruēšana-FE-rullīši-riteņi-Blickle

Mūsu izaicinājums saucas "Klientu vēlmes".

Inovācijas ir mūsu uzņēmējdarbības pamats.

Riteņa izgudrošana no jauna - ar šo uzdevumu mūsu inženieri mēģina tikt galā dienu no dienas. Turklāt mūsu mērķis ir izstrādāt vislabāko rullīti, visefektīvāko riteni atbilstoši jebkurām prasībām, kuras izvirza mūsu klienti. Uzmanības centrā ir ne tikai dizains, ergonomija un ilgtspējīgums, bet arī funkcionalitāte, efektivitāte, ilgūžīgums un drošums. Šādi tiek rasti inovatīvi risinājumi, kas mūsu klientiem nodrošina unikālus ieguvumus, izvēloties mūsu ražotos izstrādājumus. 


Ar mūsdienīgu tehnoloģiju un metožu palīdzību, piemēram, izmantojot lineāros un nelineāros FEM aprēķinus, kā arī sadarbojoties ar prestižiem institūtiem, mūsu projektētāji īsteno dzīvē jaunas idejas. Vislabākais piemērs tam ir poliuretāna kontaktslānis Besthane®, kas nosaka jaunus standartus attiecībā uz braukšanas komfortu un ripošanas pretestību.

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par pilnīgi jaunu izstrādājumu projektēšanu vai jau esošu izstrādājumu pielāgošanu klienta vajadzībām – pateicoties ciešajai sadarbībai starp konstruēšanas daļu un pašiem savu instrumentu izgatavošanas cehu, inovācijas ir iespējams ātri ieviest praksē, īsā laikā uzsākot ražot jaunas izstrādājumu sērijas.  Turklāt pašu uzņēmumā izgatavoto komponentu apjoms Rozenfeldas ražotnē ļauj par izdevīgu cenu izgatavot speciālus risinājumus arī nelielām ražojumu sērijām.  No klienta pieprasījuma saņemšanas brīža līdz gatavam paraugam vai gala produktam bieži vien paiet tikai dažas dienas. 
Ilgadējā pieredze, kas izriet no daudzajiem sadarbības projektiem ar mūsu klientiem no visdažādākajām nozarēm, ļauj mūsu inženieriem ātri pielāgoties mūsu klientu vajadzībām un veicamajiem uzdevumiem.

Blickle – Jūsu kompetentais partneris projektēšanas un izstrādes jomā. Kopīgi mēs atradīsim risinājumu arī sarežģītiem uzdevumiem, kas saistīti ar mobilitātes sfēru.