Mūsu ceļš. Pašu produkcija.

Jaunākās paaudzes ražošanas tehnoloģija un augstu kvalificēti darbinieki

Būt tirgus līderim nozīmē apmierināt augstas klientu prasības un vēlmes. Mūsu ceļš: Mēs savu produkciju ražojam paši - jau no paša sākuma, visaugstākajā līmenī. Tādējādi mēs, no vienas puses, pilnībā spējam kontrolēt savas produkcijas kvalitāti un piegādes termiņus. No otras puses, mēs spējam ātri un elastīgi reaģēt uz tirgus, kā arī klientu izvirzītajām prasībām. Pateicoties mūsu modernajām ražošanas tehnloģijām, kā arī augstu kvalificētu darbinieku komandai, mēs saviem klientiem spējam garantēt nemainīgi augstus Blickle kvalitātes standartus.

Mūsu darbības pamatvirzieni ir:

 • Instrumentu-ražošana-rullīši-riteņi-Blickle

  Instrumentu ražošana

  Mūsu būtiskākās atbildības sfēras sākas jau ar instrumentu izstrādi un ražošanu. Pēdējās paaudzes iekārtas palīdz mūsu kvalificētajiem darbiniekiem izgatavot augstvērtīgus instrumentus izmantošanai mūsu štancēšanas cehā, poliuretāna ražošanā un plastmasas ražošanā ar smidzināšanas metodi. Īsie realizācijas laiki nodrošina ātru inovāciju nonākšanu līdz klientam un tirgum. Rūpīgi un regulāri veikta instrumentu apkope un uzturēšana darba kārtībā katram atsevišķajam instrumentam garantē augstu ilgtermiņa produktivitāti un īpaši ilgu kalpošanas laiku.

 • Tērauda-formēšana-rullīši-riteņi-Blickle

  Štancēšanas un pārveidošanas iekārtas

  Mūsu daudzskaitlīgās presēšanas iekārtas sastāv no hidrauliskām un ekscentriskām presēm, kā arī štancēšanas automātiem, kuru spiediena spēks darba režīmā sasniedz 630 tonnas. Ar tām ir iespējama pilnībā automatizēta spirāļu, kuru plāksnes biezums ir līdz 10 mm, štancēšana un pārveidošana. Ar pašu izstrādātu un izgatavotu daudzfunkcionālo štancēšanas instrumentu palīdzību mēs ražojam tērauda un nerūsējošā tērauda komponentus, kuriem nav nepieciešama papildu pēcapstrāde un kurus tādējādi ir iespējams uzreiz nodot tālāk automātiskajai montēšanas iekārtai. Savienojumā ar īsiem iekārtu sagatavošanas laikiem mēs šādi spējam īstenot dzīvē racionālu liela un maza apjoma sēriju ražošanu.

 • Metināšana-rullīši-riteņi-Blickle

  Metināšana

  Blickle lielas slodzes rullīšu un riteņu kravnesība sasniedz 50 tonnas. Tāpēc mūsu metināšanas cehā perfektai darba izpildei un drošībai tiek piešķirta galvenā nozīme. Mēs metināšanu veicam manuāli un arī izmantojot automātiskas darbības iekārtas. Papildus pēdējās paaudzes metināšanas robotu, kā arī garenmetināšanas un apļveida šuvju metināšanas iekārtu izmantošanai mūsu kvalificētie metināšanas inženieri un sertificētie metinātāji garantē izcilu metinājuma šuvju kvalitāti. Regulāra metinājuma šuvju metalogrāfiskā testēšana šajā ražošanas struktūrvienībā nodrošina augstus kvalitātes standartus.

 • PU-ražošana-rullīši-riteņi-Blickle

  Poliuretāna ražošana

  Uzņēmums Blickle ir izstrādājis dažādus poliuretāna veidus, kas ir precīzi pielāgoti visdažādākajām pielietojuma situācijām. Uzņēmuma Blickle izstrādātie poliuretāna kontaktslāņi Extrathane®, Softhane®, Besthane® un Besthane® Soft sevī slēpj sakoncentrētu, gadiem ilgi krātu pieredzi poliuretāna izstrādes un ražošanas jomā. Optimāla savstarpēji precīzi pielāgotu materiāla recepšu un inteliģentu ražošanas procesu mijiedarbība ietekmē gala produkta kvalitāti un līdz ar to arī tādus parametrus kā kontaktvirsmas cietība, elastīgums atsišanās gadījumā, nodilums, kravnesība, atlikusī deformācija spiediena apstākļos, ripošanas pretestība, izturība pret hidrolīzi un elasticitāte zemas tēmperatūras apstākļos, kuriem attiecībā uz poliuretāna riteņiem ir izšķiroša nozīme. Pilnībā automatizētas ražošanas līnijas izstrādājumu lielo sēriju izgatavošanai papildina speciālas liešanas iekārtas mazajām sērijām un speciālajiem izpildījumiem.

 • Plastmasas-liešana-ar-injekcijas-padevi-rullīši-riteņi-Blickle

  Plastmasas liešana, izmantojot smidzināšanas metodi

  Uzņēmums Blickle spēj izgatavot visdažādākā veida plastmasas riteņus - vienalga, vai no poliamīda, polipropilēna vai TPE, karestumizturīgus vai ar strāvas vadītspēju, ar stikla šķiedru pastiprinājumu, vai arī vēl neskaitāmus citus variantus. Mūsu plastmasas ražošana atbilstoši jaunākajiem mūsdienu tehniskajiem standartiem ļauj mums izgatavot ne tikai riteņus, bet arī veselus vadāmo un fiksēto riteņu komplektus izmantošanai visdažādākajos ekspluatācijas apstākļos. Uzņēmums Blickle ražo visdažādākā veida plastmasas riteņus - vienalga, vai karstumizturīgus vai ar strāvas vadītspēju, ar stikla šķiedru pastiprinājumu, vai arī vēl neskaitāmus citus variantus. Tomēr mēs ražojam ne tikai riteņus no dažāda veida plastmasas, bet arī veselus vadāmo un fiksēto riteņu komplektus. Mūsu daudzveidīgo mašīnu un iekārtu aprīkojumu, kas nodrošina plastmasas detaļu ražošanu, izmantojot smidzināšanas tehniku, veido jaunākajiem tehniskajiem standartiem atbilstošas pēdējās paaudzes iekārtas, kuras piegādājuši savā nozarē vadoši Vācijas uzņēmumi. Iekārtu aizvēršanās laiks ir precīzi pielāgots dažādo plastmasas izstrādājumu ražošanas ciklu laikiem. Bez vienkomponenta riteņiem robotizētās iekārtās tiek ražoti arī divkomponentu riteņi. Šādi savienojumā ar pilnībā automatizētu materiālu padevi ir iespējams nodrošināt īpaši rentablu un ātru ražošanas gaitu.

 • Montāža-rullīši-riteņi-Blickle

  Montēšana

  Attiecībā uz korpusu un riteņu montāžu uzņēmums Blickle ir izstrādājis pilnībā automatizētas ražošanas līnijas. Tādējādi ir iespējama izmaksu ziņā izdevīga un kvalitātes ziņā augstvērtīga montāžas darbu izpilde. Atbilstoši devīzei "Cilvēkus, kur tas nepieciešams, un iekārtas, kur tas iespējams" montāžu galvenokārt veic roboti - kontrolkameru uzraudzībā. Mūsu pielāgotiesspēju mēs saglabājam, izmantojot roku darbu mūsu klientu speciālo vēlmju īstenošanā, izgatavojot neliela apjoma izstrādājumu sērijas. Mūsu augstos kvalitātes standartus nodrošina daudzas pārbaudes un kontroles stacijas, kas ir integrētas mūsu ražošanas līnijās.